O nás

Nonstop linka
24/7
0948 10 20 22 info@bhspol.sk

S krtkovaním odpadov a potrubí sa najčastejšie stretávame v bežných domácnostiach (domy, byty), kde často dochádza k upchatiu odtokov v kúpeľni, problémom s upchatou toaletou, alebo k problémom s odpadom v kuchyni.

Hlavným indikátorom , že odpad je upchatý a je potrebné ho vyčistiť, je zle odtekajúca voda v kúpeľni, toalete alebo v kuchyni. Ak voda odteká pomalšie, znamená to, že potrubie sa upcháva. Tento stav treba riešiť ešte pred tým, ako bude treba pristúpiť ku kompletnému prečisteniu upchatého potrubia a odpadov v domácnosti. Predísť tomu môžete pravidelným čistením odpadových potrubí a odtokov v domácnosti alebo v bytovom dome.

Občasným preventívnym krtkovaním kanalizácie a odpadových potrubí, môžete predísť havarijnej situácii v domácnosti.

Prasknutá či inak poškodená kanalizácia si vyžaduje okamžitú opravu. Nečakajte, kým sa problém naplno prejaví. Náš skúsený tím odborníkov ho bezpečne odstráni. Profesionálna oprava kanalizácie na kľúč. Pomôžeme vám s inštaláciou odpadového potrubia, rozvodov a prípojok. Ak kanalizácia nefunguje, pomocou profesionálnej techniky zistíme dôvod a navrhneme optimálne riešenie. Postaráme sa o komplexný servis

Čistenie kanalizácií / krtkovanie

Monitoring potrubia

Sanácia potrubia

Únik vody

Prípojky kanalizácie

Vodovodné prípojky

Inštalatérske práce

Výkopové práce

Akúkoľvek chybu vo vodovode potrebujete ihneď vyriešiť. Rúry môžu byť prevalené, prasknuté alebo inak znehodnotené. Tento stav si vyžaduje rýchly zásah a bezpečnú opravu.

Oprava vodovodu bez starostí na kľúč. Naša firma ponúka komplexné služby v oblasti vody, napríklad montáž vodovodnej prípojky do domu, opravy prasknutých potrubí, renováciu zamrznutého vodovodu, prevalenej kanalizácie a pod.

Pomôžeme vám s inštaláciou vodovodného potrubia a odborne vás zbavíme problémov s poškodeným vodovodom. Spoľahnite sa na skúsený tím odborníkov s modernou technikou a serióznym prístupom.