Inštalatérske a vodoinštalatérske práce

Nonstop linka
24/7
0948 10 20 22 info@bhspol.sk

Potrebujete prerobiť svoju kúpeľňu, namontovať alebo opraviť WC, nainštalovať vodovodnú batériu, sprchový kút, vaňu, vymeniť ventil alebo akúkoľvek inú vodoinštalatérsku prácu? Najmite si na to odborníkov a zavolajte nám. Postaráme sa o to, aby ste si užívali svoj príbytok bez obáv, že vytopíte svoj byt alebo byt susedov.

Vodoinštalatérske a inštalatérske práce sú odborné práce, ktoré musia mať osvedčenie v obore. To znamená, že sú to vysoko-odborné práce, ktoré by mali vykonávať iba profesionáli s osvedčením. Vodoinštalatérstvo ak sa vykoná neodborne a môže napáchať veľké škody na vašom majetku.

Ponúkame doplnkové vodárenské služby a inštalačné práce všetkého druhu, podľa konkrétnych potrieb a požiadaviek klienta. Vodoinštalatérske práce zabezpečujú naši skúsení technici a odborníci, špecialisti vo svojom odbore. Inštalácie, opravy a monáže vykonávame s tými najkvajlitnejšími prístrojmi a materiálmi. Pracujeme s modernými technológiami tak, aby sme zákazníkovi zabezpečili čo najvyšší komfort.

Špecializujeme sa na:

 • výmenu umývadiel, vodovodných batérií, vaní, WC, drezov, sifónov, sprchových kútov a pod.,
 • výmenu vodovodných batérií, ventilov, sifónov,
 • opravu a výmenu kanalizácie
 • pripojenie pračiek, umývačiek riadu,
 • výmenu splachovačov, napúšťacích zariadení,
 • výmenu prívodných hadíc batérie, práčky a umývačky,
 • pravidelnú údržbu,
 • výmenu a opravu vodovodných stupačiek, ležatých rozvodov,
 • opravu a rekonštrukciu vodovodných potrubí DN 10 až DN 400
 • montáž a opravu vodovodných rozvodov v rodinných domoch
 • opravu prípojok a rozvodov vody a kanalizácie
 • odstraňovanie porúch na vodovodných a teplovodných rozvodoch
 • tlakové skúšky potrubia

Naši skúsení inštalatéri – vodári a vodoinštalatéri majú mnoho rokov praxe a poskytnú Vám široký rozsah vodoinštaletérskych služieb, od jednoduchej montáže batérie umývadla až po kompletné vodoinštalácie väčších prevádzok. Pracujeme rýchlo a efektívne. 

Inštalatérske práce

V pohľade do minulosti môžeme napísať, že novým a veľmi praktickým spôsobom prepojenia vody v domácnostiach na miestach so sťaženým prístupom, sa stali flexibilné hadice. Využívajú sa najmä na pripojenie vody k vodovodným batériám v kuchyni alebo kúpeľni, pripojenie automatickej práčky k vode, pripojenie nádržky WC. Ak sa vám poškodia flexibilné hadice a dochádza k úniku vody je potrebná ich výmena za nové.

Montáž kúpeľňových doplnkov

Pekné a moderné kúpeľne dnes ponúkajú široký priestor pre doplnky, ktoré sú z praktického, estetického a v neposlednom rade často zdravotného hľadiska vhodné pre pohodlnejší a kvalitnejší spôsob života. V prípade, že potrebujete riešiť otázku montáže špeciálnych alebo bežných doplnkov v priestoroch vašej kúpeľne, budeme radi ak sa na nás obrátite.

Pripojenie vody a odpadu k linke

Klasické pripojenie vody k batériam kuchynskej linky, osadenie novej, alebo výmena starej vodovodnej batérie, pripojenie odpadového odtoku, alebo zavedenie dvojitého odtoku z drezu kuchynskej linky sú služby, ktoré tiež poskytujeme. Ponúkame aj služby spojené s modernými zariadeniami a ich nutnému pripojeniu na požadované zdroje. Chladničky s výrobníkmi ľadu a dodávkou filtrovanej vody vyžadujú blízky zdroj vody, rovnako ako umývačka riadu. Mnoho moderných domov či bytov má tieto vodné zdroje už nainštalované v blízkosti spotrebičov, ale staršie domácnosti ich mať nemusia. Aj v tomto prípade vám pomôžeme.

Vodoinštalatér

Zabezpečujeme montáže, prípadne výmenu vodovodných potrubí v domácnostiach alebo iných objektoch podľa požiadavky každého klienta. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Oprava sifónov

Poskytujeme službu opravy vodovodných sifónov v domácnostiach, alebo iných objektoch, podľa požiadavky klienta. Na výber je viacero druhov technológií sifónov a preto zvolíme najvhodnejší pre dané umiestnenie, typ osadenia a spád vody. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Výmena, montáž umývadiel

Osadenie nových alebo výmena starých umývadiel v kúpeľni, drezy v kuchynskej linke, zabezpečíme výmenu, osadenie, pripojenie batérie, pripojenie vody k batériám, napojenie umývadiel k odtokom. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Oprava WC

Vaša toaleta môže splachovať v poriadku, ale stava sa, že sa časom mechanizmus dôsledkom kvality vody a dlhodobého používania pokazí . Najčastejším problémom je, že napúšťanie vody sa zastaví a o chvíľu sa znovu spustí, alebo neustále uniká voda do misy. Či tak alebo onak, je to plytvanie veľkého množstva vody a hluk, ktorý vás neustále ruší. Pri tejto závade pre prípadné predídenie problémom s veľkým únikom vody pri dnešných cenách, alebo horším rizikom vytopenia svojej domácnosti, alebo domácnosti susedov, je vhodným riešením kontrola a následné opravenie systému toalety odborníkom. Naše služby zahŕňajú zhodnotenie závady a následné riešenie problémov.

Prečo nechať pri vodoinštalácii prácu na odborníkov?

Odborne prevedené vodoinštalatérske práce vám ušetrenia čas, peniaze a to nie je všetko. Skúsení technici vedia vykonávať obslužné činnosti promptne a zároveň odborne. Vďaka komplexnej vodárenskej činnosti sú naše služby z finančného hľadiska dostupné pre každého, od bytov a domov až po veľké budovy.

Pri realizácii každej zákazky kladieme veľký dôraz predovšetkým na:

 • bezpečnosť
 • kvalitu vykonanej práce
 • dodržiavanie stanovených termínov
 • šetrnosť k životnému prostrediu

Garantujeme profesionálne vykonanú prácu za prijateľné ceny, či už ide o krátkodobé alebo dlhodobé spolupráce a zákazky. Vždy dodržiavame dohodnuté termíny, stanovené normy a predpisy. Tím našich odborných zamestnancov ručí za kvalitne vykonanú prácu. Ponúkame ksúsenosti profesionalitu a rýchlosť. Ku všetkým zákazkam pristupujeme individuálne.

Ak aj vy hľadáte profesionálnu firmu na vodoinštalatérske práce v Bratislave a okolí, neváhajte sa na nás obrátiť. Za našu firmu hovoria výsledky a desiatky spokojných zákazníkov. V oblasti inštalatérskyceh prác v Bratislave a okolí sa pohybujeme už dlhé roky a naše služby ponúkame za rozumnú cenu. Ak si vyberiete spoluprácu s nami, máte garantovanú bezplatnú obhliadku, vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky a pripravenosť nášho tímu plne k vašim službám.

Máte záujem o profesionálne a cenovo výhodné vodoinštalatérske práce v Bratislave a v okolí? Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0948 10 20 22 a dohodneme si ďalší postup.

FAQ

Kde poskytujete inštalatérske práce?

Vodoinštalatérske služby poskytujeme v Bratislave a v blízkom okolí:

Bratislava (Čuňovo, Devín, Devínska Nová Ves, Dlhé diely, Dúbravka, Dvory, Háje, Jarovce, Jurajov dvor, Karlova Ves, Koliba, Kramáre, Kútiky, Lamač, Mierová kolónia, Mlynská dolina, Nivy, Nové Mesto, Pasienky, Pekná cesta, Petržalka, Podunajské Biskupice, Prievoz, Rajka, Rendéz, Rusovce, Ružinov, Staré Mesto, Štrkovec, Trávniky, Trnávka, Vajnory, Vinohrady Rača, Vlčie hrdlo, Vrakuňa, Východné, Záhorská Bystrica, Žabí Majer)

Berg, Hainburg, Kittsee, Dunakiliti

Aké služby poskytujú vaši vodoinštalatéri?

Zameriavame sa na inštalatérske a vodoinštalatérske práce každého druhu. Robíme bežné montáže, výmeny a opravy, ale aj náročnejšie práce, ako inštaláciu vodovodného potrubia.

Realizujeme:

krtkovanie – čistenie upchatých odpadov

vysokotlakové čistenie kanalizácie

pokazený kuchynský drez

upchatá vaňa, sprchový kút, umývadlo, drez,

oprava pokazeného WC

montáž umývadiel a batérií

oprava a montáž prepúšťajúcich sifónov

oprava a dodávka splachovacích zariadení

odstránenie problému nevypúšťajúcej práčky, umývačky,

Kompletné vodoinštalatérske služby:

 • výmena umývadla a umývadlovej batérie
 • výmena sifónu
 • výmena ventilov
 • zapojenie vody
 • zapojenie odpadu
 • montáž vodovodného potrubia
 • montáž kanalizačného potrubia
 • iné drobné inštalatérske práce

Môžem kontaktovať vášho inštalatéra v prípade potreby aj v noci?

Samozrejme, nie je problém. Všetky naše služby poskytujeme NONSTOP – dovoláte sa k nám kedykoľvek, či v piatok, či v noci alebo počas sviatku.

Aká je cena vašich vodoinštalatérskych úkonov?

Presnú cenu nemožno určiť, nakoľko sú všetky úkony rozmanité. Záleží na závažnosti opravy, dodávke inštalačného materiálu a pod. Cenu vám radi zodpovieme počas bezplatnej obhliadky problému.